Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Встановлення windows

Установка Windows 7 Івано-Франківськ

     Комп'ютер давно вже не є чимось незвіданим. Але щоб комп'ютер справно працював і не підводив у важливі моменти, необхідно своєчасно проводити його технічне обслуговування ПК. І часто, купуючи нову техніку чи модернізуючи стару, доводиться здійснювати установку Windows.  І цією справою має займатися виключно професіонал.

     Наша компанія в особі досвідчених програмістів пропонує послуги з ремонту та обслуговування комп'ютерів, а також по встановленню та налагодженню Windows на ноутбук і на нетбук. Поміняти операційну систему не так просто, навіть, незважаючи на нетривалість процесу. Адже спочатку потрібно провести ряд попередніх робіт. У число цих заходів входять роботи по збереженню файлів, видалення старої операційної системи, встановлення віндовс, настройка виндовс та інше. Ціна на установку windows в Івано-Франківську на сьогоднішній день доступна кожному.

Налаштування мережі локальної комп'ютер бездротовий інтернет домашньої два wi fi vista комп'ютерної bluetooth установка windows xp Івано-Франківськ

     Установка Windows також непросте заняття. Але завдяки досвіду наших фахівців, ми можемо запропонувати нашим клієнтам кілька програм Windows– від XP до Vista. При цьому ми використовуємо виключно якісні завантажувальні диски, налаштовуючи операційну систему після установки. Ми здійснюємо установку виндовс не тільки «з нуля», але шляхом перевстановлення або заміни старої системи, яка так чи інакше не влаштовує замовника. Всі роботи проводяться тільки після узгодження з клієнтом. Ціна на установку виндовс у нас не висока, що робить установку доступною кожному.

     Але і на цьому робота професіонала нашої компанії не закінчується. Після установки необхідно встановити Windows, що дозволяє без обмежень працювати на комп'ютері. При цьому ми здійснюємо настройку різних інструментів. Це і антивірусна програма, і всі програми MSOffice. Це і налагодження мережі, і налаштування безпеки операційної системи. Це і установка постового клієнта, і установка різних браузерів, і багато, багато іншого. Ми завжди готові надати будь-яку допомогу в налаштуванні Windows.

     Професійна установка Windows на комп'ютер – це гарантія бездоганної роботи системи в цілому. Але навіть, якщо робота операційної системи в якихось моментах вас не влаштовує (комп'ютер зависає, не включається) ви завжди зможете звернутися до нас. Так, тут установка виндовс не буде потрібно, але без певної налаштування програми на дому вам не обійтися. Ціна на установку виндовс вас приємно здивує в розділі "прайс-лист".

Налаштування мережі локальної комп'ютер бездротовий інтернет домашньої два wi fi vista комп'ютерної bluetooth установка windows xp Івано-Франківськ

     Але встановлення та налаштування виндовс – це не єдині послуги, які ми надаємо в Івано-Франківську. Ви завжди зможете звернутися до нас за консультацією, при виборі операційної системи. Адже не кожна система Windows однакова за вартістю або за можливостями. Якщо Vista підходить одному користувачеві, то вона може не підійти іншому. Ціна на установку windows в Івано-Франківську вас неодмінно порадує в розділі з прайсом.

     Ми, враховуючи бажання клієнта, завжди готові надати великий спектр послуг у Івано-Франківську. Ремонт комп'ютерів, встановлення та налаштування Windowsі багато іншого – це те, що ми можемо зробити оперативно і якісно.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору