Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Складання, апгрейд і модернізація комп'ютера

Установка windows, абонентське обслуговування комп'ютерів, відновлення даних, лікування й видалення вірусів, відновлення даних з носіїв інформації в Івано-Франківську

     Будь-яка комп'ютерна фірма, надає своїм клієнтам повний перелік послуг, пов'язаних з настроюванням, ремонтом і модернізацією системних блоків, але, безумовно, основа діяльності це збірка ПК, в тому числі, і на замовлення. Практична складання та налагодження ПК починається з установки всіх деталей в корпусі (системному блоці).

      Сучасний комп'ютер складається з материнської плати, процесора, оперативної пам'яті, жорсткого диска і відеокарти, яка може бути цілком вбудована в системну плату. Даного набору деталей цілком достатньо щоб отримати повноцінний (працездатний комп'ютер).

      Збірка ПК не представляє особливої складності і при належній вправності та вивчення технічної документації збірка пк своїми руками, цілком реально, здійсненна.

      Якщо ж немає впевненості в тому, що самостійно вдатися здійснити процес збірки можна довірити це фахівцям. Так, наприклад, складання модернізація пк Івано-Франківськ обійдеться охочому замінити застарілу деталь або отримати в своє розпорядження цілком новий комп'ютер не так і дорого, в більшості випадків при купівлі нового пристрою його монтування в системний блок здійснюється безкоштовно, а вартість початкової зборки закладається в загальну вартість ПК. Установка windows, абонентське обслуговування комп'ютерів, відновлення даних, лікування й видалення вірусів, відновлення даних з носіїв інформації в Івано-Франківську

      Залізо ПК складання та все що з цим пов'язано – це невід'ємна частина роботи сучасних комп'ютерних магазинів і фірм, які виробляють технічне обслуговування ПК, ноутбуків і оргтехніки.

      Збирання ПК і модернізація ПК по суті справи це одне і те ж, тільки в першому випадку доречно говорити монтуванні всіх деталей усередині корпусу, а в другому про заміну лише певної складової цілісної конструкції. Так само, як цілком можна сказати, що ремонт і модернізація ПК – це схожі поняття, які, навіть можуть доповнювати один одного. Заміна застарілих деталей на нові, як раз, і відбувається, коли щось ламається.

      Іноді збірка і технічне обслуговування ПК, або апгрейд і модернізація комп'ютера в його первісному вигляді просто може бути нездійсненна (інші складові часто виявляються несумісні з новими деталями). Це може бути навіть помітно не відразу, а тільки при тривалій роботі системи. Ось, чому, практична збірка і модернізація ПК повинні здійснюватися досвідченими людьми, але навіть це не дає гарантії бездоганної роботи нового комп'ютера. Збірка і модернізація ПК Івано-Франківськ не повинна викликати ніяких складнощів. У великому місті достатньо комп'ютерних фірм, куди можна звернутися і бути впевненим, що збірка ПК або модернізація ПК будуть здійснені якісно.

      Сборка Збирання ПК своїми руками дозволяє дізнатися, скільки коштує вона в комп'ютерних фірмах і магазинах. А ось самостійний ремонт і модернізація ПК у зв'язку з цим можуть викликати певні проблеми, адже в домашніх умовах неможливо повісті діагностику і дізнатися, що саме вийшло з ладу. Збирання ПК самостійно можлива з нових деталей, працездатність яких не викликає сумнівів, а модернізація тоді, коли вся система функціонує нормально, просто необхідно провести нарощування потужності (продуктивності) ПК. Установка windows, абонентське обслуговування комп'ютерів, відновлення даних, лікування й видалення вірусів, відновлення даних з носіїв інформації в Івано-Франківську

      Так що, поняття залізо ПК збірка, все-таки, більше повинні цікавити професіоналів. Збирання ПК рядовим користувачем, швидше виняток, ніж правило. У більшості своїй люди не так впевнено себе почуваю, коли доводиться усувати несправності або навіть ставити нові програми. Та й досвід в домашніх умовах набрати дуже складно, адже нікому не прийде в голову кілька разів збирати розбирати свій власний комп'ютер багаторазово, сенсу в цьому немає ніякого, а одиничні операції по заміні складових комп'ютера не є повноцінною складанням. Технічне обслуговування ПК, апгрейд і модернізація комп'ютера, а також з іншими послугами, ви можете ознайомитися в розділі "прайс-лист". Збірка комп'ютера за ціною нижче ринкової, приємні знижки, кваліфікована допомога фахівців - це лише невелика частина того що ми пропонуємо для своїх клієнтів! Також у нас діє послуга "збірка комп'ютера під замовлення", ми надамо Вам всі необхідні рекомендації, щоб ваш вибір був правильним.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору