Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Ремонт принтерів

Ремонт принтерів Івано-Франківськ

      Ми надаємо послуги з ремонту лазерних принтерів і багатофункціональних пристроїв (БФП).

      Орієнтовну вартість ремонту принтера Ви можете дізнатися за телефоном , точну вартість оголошує майстер після діагностики.

      Ремонт принтера включає в себе:

 • Діагностику всіх деталей принтера. Чистку, змащування, настройку основних вузлів (при необхідності).
 • Видалення сторонніх предметів з вузлів принтера (якщо такі є).
 • Усунення несправностей, які призвели принтер в не експлуатоване стан.
 • Поради та рекомендації щодо подальшого використання принтера.
 • Рекомендації по використанню паперу і місячних навантажень на відремонтований принтер

      Перед тим як подати заявку на ремонт принтера:

 • уточніть точну модель принтера і його виробника.
 • постарайтеся пригадати або дізнатися у співробітників потрапляли чи в принтер сторонні предмети.
 • дізнайтесь зручну для Вашої фірми форму оплати.
 • якщо поломка принтера полягає в наявності на відбитку жодних дефектів постарайтеся описати дефект. Ремонт принтерів Івано-Франківськ

        Ці умови не є обов'язковими, але є рекомендованими. Після того як Ви повідомите менеджеру або черговому інженеру цю інформацію, майстру, який буде проводити ремонт буде простіше підготуватися до ремонту і взяти з собою необхідні запасні деталі для Вашого принтера. Таким чином Ви зможете значно скоротити час ремонту і в більшості випадків знати приблизну вартість ремонту ще до діагностики Вашого принтера

        Завдяки досвіду наших фахівців, ми можемо відремонтувати Ваш принтер в найкоротші терміни. Зазвичай на ремонт принтера "на виїзді" йде від 10хв до 2 годин, в залежності від моделі принтера і характеру несправності. Але в деяких випадках ремонт може затягнутися через затримку поставок деталей виробником або, якщо необхідно проведення складних настроювальних робіт.

        Зверніть увагу, наші фахівці часто проводять не блоковий ремонт, а саме, ремонтні роботи пов'язані з локалізацією та усуненням несправності безпосередньо в самому блоці. Таким чином наші клієнти заощаджують значні кошти, без втрати якості друку і працездатності своєї техніки. Варто відзначити, що не завжди такого роду дії можливі й виправдані. Не виключено що ремонт конкретного блоку принтера або МФУ може істотно затягнутися, що пояснюється витратами часу на пошук і локалізацію несправності в конкретному блоці і пошук і доставку необхідних деталей.

        На весь спектр виконаних робіт надається гарантія! Ремонт принтерів Івано-Франківськ

        Приїхавши в Ваш офіс наші фахівці зможуть не тільки якісно відремонтувати принтер і іншу копіювальну техніку а також і відповісти на всі Ваші питання пов'язані як з вибором і раціональним використанням принтерів, так і на питання вибору або ремонту комп'ютерних комплектуючих та ноутбуків.

        Послугу "Ремонт принтерів" можна замовити за телефоном: (097) 960-145-07, (095) 919-76-72

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору