Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Кваліфіковані послуги з ремонту комп'ютерів.

Ремонт комп'ютерів в Івано-Франківську

      Комп'ютерна техніка міцно ввійшла в наше життя відносно недавно. І сьогодні ми не уявляємо свого самобутності без комп'ютерів, ноутбуків та іншої додаткової атрибутики. Але кожен користувач, так чи інакше, стикається з тим, що необхідний ремонт комп'ютерів, або їх модернізація, апгрейд комп'ютера, настройка або обслуговування комп'ютерних систем. І саме в цей момент доводиться викликати додому майстра. Але кожен з нас повинен усвідомлювати, що професіонал, що пропонує ремонт комп'ютерів, зобов'язаний розбиратися в техніці, в значимості тих чи інших запчастин. Тому при ремонті комп'ютерів без кваліфікованих фахівців не обійтися. Ремонт комп'ютерів на дому (Троєщина, Оболонь) та ін райони, ми здійснюємо виїзд по всій території Івано-Франківська.

      Звичайно, у багатьох з нас є знайомі, які відмінно розбираються в комп'ютерній техніці. Але навіть самий просунутий користувач не є досвідченим адміністратором, який може провести ремонт і обслуговування ПК на високому рівні. Тому рекомендується знайти хорошу спеціалізовану компанію, яка зможе надати будь-які послуги, що стосуються ремонту комп'ютерів в Івано-Франківську. Ремонт комп'ютерів в Івано-Франківську

      Виходячи з усього вищесказаного, наша допомога стане справжніми «ліками» для комп'ютерів, ноутбуків та додаткової офісної техніки. У нас працюють професіонали в сфері ремонту та налаштування ПК. Тому ми завжди готові здійснити ремонт ПК (Івано-Франківськ) і надати допомогу при установці Windows, абонентське обслуговування в Івано-Франківську, налаштування мережі, антивірусного захисту, відновлення інформації, віддалених файлів і даних після форматування. У сервісний центр з ремонту комп'ютерів ви можете звернутися, якщо:

      З якихось причин ви стерли інформацію з жорсткого диска. Досвід наших фахівців дозволяє здійснити ремонт комп'ютерів Івано-Франківську з метою відновлення втраченої інформації. Достатньо зателефонувати за тел. (097) 960-14-07,(095) 919-76-72. Ремонт комп'ютерів в Івано-Франківську

      Якась проблема заважає нормальній роботі комп'ютера. В даному випадку при ремонті комп'ютерів проводиться попередня діагностика. Саме діагностика диктує свої етапи відновлення роботи техніки при ремонті ПК, Вам необхідно встановити програмне забезпечення. І тут вам стане в нагоді послуга «Ремонт комп'ютерів», вироблена нашими фахівцями, Потребуєте модернізація комп'ютера. Як такий ремонт комп'ютерів тут не потрібен, але без комп'ютерної допомоги з боку фахівців не обійтися.

      Проблем з комп'ютерною технікою завжди достатньо. Але, замовляючи ремонт комп'ютерів Івано-Франківську, ви забезпечуєте себе якісними кваліфікованими послугами з ремонту комп'ютерів.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору