Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Антивірусний захист

Антивірус касперського скачати avast nod32 касперский кращий панда

      Ще однією сферою комп'ютерної допомоги є його антивірусний захист, що здійснюється шляхом установки спеціальної програми, яка виявляє наявність шкідливих об'єктів, що проникають на комп'ютер через мережу інтернет, а також заражені носії (флешки, дискети, диски).

      Антивірус встановлюється на кожному сучасному комп'ютері. Ліцензійні продукти (антивірус касперского та інші) коштують дорого, і рядові користувачі купують їх украй рідко.

      При достатньому досвіді установки програмного забезпечення та вміння користуватися всіма можливостями, що надаються всесвітньою мережею антивірус завантажити відповідних сайтів не представляє особливої складності. Будь-який антивірус допомагає захистити операційну систему i дані від хакерських атак. Безкоштовний Антивірус цілком функціональний, оскільки існує можливість установки паролів і взламувальних ліцензію програм, а антивірус avast, взагалі, поширюється вільно і будь-хто може ним користуватися, абсолютно нічого не сплачуючи.

Антивірус касперського скачати avast nod32 касперский кращий панда

      Антівірус безкоштовно використовувати має сенс тільки в домашніх умовах, юридичним особам прийдеться покупати ліцензійний продукт, аби уникнути неприємностей з правоохоронними органами, вибирая між антівірусом nod32, антівирус касперский, антівирус панда. Всі ці продукти є платними, а який саме антивірус вибрати вирішує кожен для себе відповідно до ціни та особистими уподобаннями. Антивірус кращий визначити складно всі вони мають свої переваги і недоліки, це відомо кожному користувачеві. Потрібно відмітити що антивірус, точніше його база оновлюється досить регулярно (практично, кожен день), що дозволяє розпізнавати знову з'являються загрози. Тому видалення вірусів в Івано-Франківську, послуга якої ви можете скористатися у будь-який момент.

      Найпопулярнішим на сьогоднішній день можна назвати антивірус касперского його перевага в повній русифікації інтерфейсу, а значить, їм може, без проблем, користуватися власник ПК, не володіє іноземними мовами. Антивірус скачати можна з сайту розробника, завжди доступна пробна (Demo) версія місяць, після чого антивірус безкоштовно вже не працює. Антивірус Avast для перевірки жорстких дисків і системи на шибко ще в процесі завантаження комп'ютера, чого не спостерігається в аналогічних продуктах. Крім цього примітно, що цей антивірус безкоштовний, що значно розширює коло його реальних і потенційних користувачів.

Антивірус касперського скачати avast nod32 касперский кращий панда

      Особливої уваги заслуговує антивірус NOD32, мабуть, його використання прийнятне на комп'ютерах, що не відрізняються високою продуктивністю, так як, розглянутий антивірус використовує мінімально системні ресурси при своїй роботі, гарантуючи дуже надійний захист від будь-яких навіть найсучасніших видів шкідливої діяльності, такої як, вимога відправити SMS для відновлення роботи операційної системи. Антивірус панда найменш відомий у нашій країні, його використовує обмежену кількість власників ПК, вибираючи антивірус касперского, NOD 32 або Avast. Ціни на видалення вірусів в Івано-Франківську ви можете дізнатися у розділі "прайс-лист".

      Не варто забувати, що антивірус кращий з яких, так, і не визначений це комерційний продукт, який створюється і поширюваний в більшості своїй з метою отримання прибутку. Який би антивірус не був використаний, головне, ефективно виробляв пошук і видалення вірусу з комп'ютера, шкідливих компонентів з метою захисту конфіденційних даних, паролів і багато іншого. Якщо буде викрадено або знищено значуща інформація, то це обійдеться набагато дорожче, ніж, якщо використовувати ліцензійний антивірусний пакет, від виробника відомого на сьогоднішній день. В іншому ж, кожен сам вирішує, якому продукту віддавати перевагу.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору