Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Ремонт моніторів в Івано-Франківську

Ремонт моніторів в Івано-Франківську

      Сучасна техніка часто виходить з ладу після активної експлуатації. В силу різних причин монітори виходять з ладу: шлюб виробника, тривалий термін використання монітора, недбале поводження, вихід з ладу різних деталей.

      Монітор - це лице комп'ютера. Якщо ваш монітор в неробочому стані, і ви задумалися повернути його до життя, не треба намагатися ремонтувати монітор в домашніх умовах. Наважуючись на самостійний ремонт монітора, тим самим ви зменшуєте тривалість роботи і збільшуєте свої витрати під час наступного ремонту монітора. Радимо відразу звернутися в сервісний центр, для того щоб фахівець зробив послугу з даного питання.

      Ремонт моніторів в Івано-Франківську поділяється в залежності від виду несправності на апаратний (технічний) ремонт моніторів і програмний (усунення проблем в процесі роботи і виконання функцій програмного забезпечення). Для того, щоб сумлінно виконати ремонт монітора потрібно багато досвіду і знань. Ремонт моніторів в Івано-Франківську

      Несправності моніторів:

  • Перепади напруги виводять з ладу блок живлення. Тому якщо у Вашій електромережі скачки, то рекомендується встановити джерело безперебійного живлення.
  • Передчасний ремонт монітора гарантований якщо всередину корпусу проникла волога, пил та ін Періодично монітора потрібно проводити профілактичні роботи.
  • У TFT-моніторів іноді виникають проблеми з підсвічуванням. Уникнути цього можна якщо споживач буде купувати монітори не маловідомих фірм, а монітори перевірених часом брендів.
  • «Биті» пікселі це проблема TFT-моніторів. Якщо монітор, наприклад новий, і «биті» пікселі відсутні, вони можуть з часом з'явитися. Для цього знадобитися повна заміна матриці монітора.
Ремонт моніторів в Івано-Франківську

      Монітори працюють в середньому десь від п'яти до десяти років. Зношуються деталі. Часто доводиться робити ремонт моніторів Samsung і ремонт моніторів LG, причина тільки в тому, що дані фірми користуються великою популярністю.

      Чому обирають сервісний центр по ремонту моніторів:

  • Устаткування для ремонту моніторів в Івано-Франківську з високим професіоналізмом досвідчених фахівців
  • Напрацьований роками досвід надання послуг.
  • Працюємо по всьому місту і по області
  • Увага до потреб і побажань клієнта
  • Якість всіх виконуваних робіт: вдячність замовників, репутація.
  • Види оплати: готівковий розрахунок для приватних осіб; безготівковий для організацій.

      І наша вам порада не варто купувати монітори маловідомих фірм.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору