Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Ремонт ноутбуків в Івано-Франківську

Ремонт ноутбуків Івано-Франківськ за вигідними цінами

      Зовсім недавно люди тільки могли мріяти про те, щоб комп'ютер можна було брати з собою на відпочинок, в дорогу чи будь-яке інше місце. Але маса проводів, які з'єднували окремі частини цієї техніки, громіздкість і велика вага не дозволяли втілити мрію в життя.

      Але знайшлися "реальні" мрійники, які зуміли створити переносний комп'ютер - ноутбук, а потім і його побратима - нетбук, який має ще й більш компактні розміри і меншу продуктивність, але для виходу в інтернет і цього цілком достатньо. Це дозволило багатьом людям, не перериваючи роботу на комп'ютері, переміщатися і працювати в будь-якому зручному місці будь то вулиця, кафе або автомобіль.

      Кому довірити ремонт нетбуків Івано-Франківськ і ремонт ноутбуків? Ремонт ноутбуків Івано-Франківськ за вигідними цінами

      Але так само, як і комп'ютери, ноутбуки і нетбуки іноді потребують ремонту. Не дивлячись на те, що послуги передбачають ремонт ноутбуків і ремонт нетбуків сьогодні пропонують дуже багато приватних професіонали, фірми та організації, ми радимо цю роботу довіряти цим кваліфікованим фахівцям, які працюють в нашій компанії.

      Дуже багато хто намагається в цьому питанні звертатися до знайомих, намагаючись заощадити. Повинні вас попередити, що якісно відремонтувати техніку не вийде. Навіть в тому випадку якщо вам пощастить, і ви знайдете дійсно грамотного фахівця, то ціна на ремонт ноутбуків або ремонт нетбуків буде набагато вище, ніж в нашій спеціалізованій компанії. Адже при необхідності виконати ремонт материнської плати, замінити різні компоненти чіпсета або жорсткого диска завжди потрібні комплектуючі. Замовляючи ремонт у нас і, купуючи в нашій компанії всі необхідні запчастини, ви можете значно заощадити. Оскільки ми отримуємо всі запчастини за прямим поставкам, що дозволяє нам знизити вартість всіх деталей. Тому в загальному підсумку вартість ремонту ноутбуків в Івано-Франківську в нашій компанії є більш ніж прийнятною. При цьому ремонт будь-яких нетбуків проводиться на найвищому рівні.

      Ремонт нетбуків Івано-Франківськ сьогодні має велику популярність на ринку надання електронних послуг. При цьому потрібно пам'ятати, що ремонт полягає не тільки в заміні деталей що вийшли з ладу та усунення несправностей механічного плану, але і в встановленні та діагностиці програмного забезпечення. Ремонт ноутбуків Івано-Франківськ і ремонт нетбуків в Івано-Франківську обійдеться набагато дешевше, якщо ви раніше виявите несправність. Для цього у фахівців нашої компанії ви зможете замовити діагностику, після якої вони зуміють зберегти і відновити пошкоджені або заражені вірусами файли, що значно скоротити час ремонтних робіт. Якщо ж ваш ноутбук був залитий солодкої рідиною, то буде здійснена промивка з використанням спеціальних рідин. Ремонт ноутбуків Івано-Франківськ за вигідними цінами

      Наші фахівці допоможуть вам виконати підключення до інтернет мережі, встановлення та налаштування операційної системи, а так же, за необхідності, модернізацію комп'ютера. І все це проводитися в дуже стислі терміни, при тому, що ціни на всі послуги демократичні і доступні для звичайних користувачів.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору