Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Якісне відновлення даних і цінної інформації

Відновлення файлів даних інформації ремонт комп'ютерів hdd ноутбуків жорсткого диска флешки після форматування системи windows usb флеш flash raid ntfs розділу dvd пам'яті копіювання даних

      У сучасній сервісній сфері високих технологій далеко не останнє місце займає відновлення даних зі стаціонарних і знімних носіїв. За останнє десятиліття, відновлення інформації стало одним з найбільш пріоритетних напрямків у діяльності багатьох компаній, що пропонують свої послуги в області інформаційних технологій.

      Приміром, на початку 21-го століття можна було виділити лише одну серйозну фірму - Data Extractor, для якої відновлення даних було основним напрямком в роботі, і яка випускала в продаж власні спеціалізовані комплекси на відновлення інформації. Сьогодні подібних фірм десятки: як кажуть, попит диктує пропозицію.

      Чим більше світ навколо нас комп'ютеризуються, чим здійснено стають комп'ютери, тим, як це не парадоксально звучить, частіше потрібно відновлення даних. Втратити важливу інформацію може кожен, як новачок, «чайник», в перший раз сів за комп'ютер, так і досвідчений, «просунутий» користувач ПК. Відновлення файлів даних інформації ремонт комп'ютерів hdd ноутбуків жорсткого диска флешки після форматування системи windows usb флеш flash raid ntfs розділу dvd пам'яті копіювання даних

      Можна визначити три основних види причин, після яких потрібно відновлення інформації (відновлення видалених файлів). По-перше, це помилки користувачів: потрібні файли можуть бути видалені випадково (спеціально), в результаті перезапису або форматування носія. При цьому в технічному плані носії справні і їм не потрібний ремонт.

      По-друге, це фізичні пошкодження носіїв: заводський брак, відмова електроніки комп'ютера, руйнування оптики в приводах. І, напевно, найскладніший випадок, коли може знадобитися відновлення даних – змішаний тип, при накладанні логічних причин на механічні ушкодження.

      Як правило, відновлення інформації в першому випадку відносно не дороге, і вимагає лише наявності спеціалізованого програмного забезпечення і відповідних знань у даній сфері. У випадках механічного пошкодження носія, відновлення даних вимагає не тільки спеціального ПЗ, а й професійного, високотехнологічного устаткування.

      Вважається, що можна відновити цінні файли навіть з носіїв, які побували у вогні або під катком асфальтоукладача. Звичайно, таке відновлення інформації буде коштувати недешево, і гарантії, що пошкоджені файли будуть відновлені повністю, ніхто не дасть. Але часткове відновлення даних, за так званим «слідами», які залишаються на носіях, цілком можливо навіть в самих неординарних випадках. Відновлення файлів даних інформації ремонт комп'ютерів hdd ноутбуків жорсткого диска флешки після форматування системи windows usb флеш flash raid ntfs розділу dvd пам'яті копіювання даних

      Свою чималу лепту у справу псування важливих даних внесла і всесвітня павутина. Зараження вірусами, хробаками та іншими шкідливими програмами, це ще один негативний фактор, після якого може знадобитися відновлення інформації (відновлення видалених файлів). І хоча за способом впливу на носії, це ближче до перших, логічним причин, відновлення даних після впливу шкідливих програм або або відновлення даних після форматування, може зажадати вузькоспеціального ПО і мати свої технічні нюанси.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору