Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Налаштування мережі та Інтернет

Налаштування мережі локальної комп'ютер бездротовий інтернет домашньої два wi fi vista комп'ютерної bluetooth установка windows xp Івано-Франківськ

     Без інтернету використання комп'ютера можна вважати неповноцінним. Але і настройка інтернет самостійно не завжди можлива з ряду причин. Тому важливо розуміти, що і налаштування локальної мережі, і налаштування wi-fi (бездротового інтернету) необхідно проводити за допомогою фахівця. Адже тільки кваліфікований фахівець здатний гарантувати високу якість виконаної роботи з налаштування інтернету вдома чи в офісі.

     Сучасне життя диктує свої правила. І правильна організація праці повинна бути максимально автоматизована. Тому налагодження мережі в різних організаціях Івано-Франківська - ця важлива складова продуктивної роботи. Адже тільки так можна скоротити терміни на передачу тих чи інших документів. Тільки так можна скоротити витрати часу на походи з одного кабінету в інший, з однієї організації в іншу.

Налаштування мережі локальної комп'ютер бездротовий інтернет домашньої два wi fi vista комп'ютерної bluetooth установка windows xp Івано-Франківськ

     Налаштування мережі в організаціях значно відрізняється від налаштування в квартирах. Організації, як правило, розташовуються на досить великих площах. В деяких випадках одна фірма може займати дві поруч розташованих будівлі. У цій ситуації дуже важливо приділити увагу прокладці кабелів від одного комп'ютера до іншого. Халатність тут не доречна, оскільки в будь-якій організації вітається функціональність робочого простору. В організаціях найчастіше здійснюється настройка локальної мережі, а не бездротового інтернету. Установка локальної мережі ускладнюється проведенням додаткових підготовчих робіт у разі відсутності прокладених кабелів.

     Якщо необхідно встановити інтернет в будинку або квартирі, то тут виникають зовсім інші нюанси по установці. Якщо в офісах різних організацій прокласти кабель можна й по стіні, то це неприпустимо в домашніх умовах. Адже, проведений по стіні кабель, буде псувати інтер'єр приміщень. Але й тут ми пропонуємо альтернативу. Це настройка wifi точки доступу або бездротового інтернету в Івано-Франківську. У даній ситуації взаємозв'язок між комп'ютером і модемом здійснюється за допомогою спеціального пристрою, а прокладка кабелю через весь будинок або квартиру не потрібно. Правильна настройка wifi точки доступу в Івано-Франківську за допомогою наших фахівців забезпечить якісний вихід в інтернет. А якщо є бажання самостійно налаштувати мережу, то ми можемо проконсультувати вас по телефону або в режимі онлайн.

Налаштування мережі локальної комп'ютер бездротовий інтернет домашньої два wi fi vista комп'ютерної bluetooth установка windows xp Івано-Франківськ

     При настройці мережі ми враховуємо всі побажання наших клієнтів. Налаштування локальної мережі або бездротового інтернету швидко, якісно і професійно – це можливість спілкуватися з усім світом без обмежень.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору