Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Віддалена комп'ютерна допомога

Віддалена комп'ютерна допомога

      При поломки комп'ютера, багато сервісів намагаються самостійно виправити несправність, зажадавши за свою роботу досить значні суми. Але, ми, відходячи від правил, готові запропонувати нашим клієнтам віддалену допомогу в Івано-Франківську. Подібна віддалена допомога актуальна в тих ситуаціях, коли при здійсненні того чи іншого завдання, відбулися програмні збої або комп'ютер завис.

      Так, не завжди є можливість запросити професіонала на будинок. Причин тут багато - недостатньо часу для очікування, недостатньо фінансових коштів для оплати праці кваліфікованому спеціалісту і т.д. І саме тут віддалена допомога в Івано-Франківську за допомогою онлайн або по телефону буде єдиною «паличкою-виручалочкою». Цілодобова комп'ютерна допомога тепер можлива там де є інтернет.

      Наш фахівець, який надає віддалену допомогу при ремонті комп'ютера, підкаже вам, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Але щоб віддалена допомога була доступною для вас, вам необхідний доступ в інтернет. Це, лише те одна умова, яка вам потрібно дотриматися. Віддалена комп'ютерна допомога

      Віддалена допомога в Івано-Франківську – це відмінна можливість заощадити кошти і виправити неполадки комп'ютера в будь-який час доби! Саме це дуже зручно для будь-якого користувача, будь це приватна особа або організація. Цілодобова комп'ютерна допомога тепер можлива незалежно від часу і розташування.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору