Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Абонентське обслуговування організацій

Комп'ютерна допомога установка настройка WINDOWS інтернету мережі сервера абонентське обслуговування комп'ютерів Івано-Франківськ антивірус ремонт збірка пк

      Все більше інформаційні технології проникають у повсякденне життя, як безпосередньо людини так і в бізнес-процеси підприємств та організацій, тому робота все більше залежить від функціонування цих систем.

      Для вирішення цих проблем, або їх запобіганню на підприємствах створюються окремі інформаційні відділення, а в середніх беруть на роботу системного адміністратора, або й кількох. Це не завжди є економічно доцільним, так як зарплата адміністратора становить від 1500 і більше, також слід виділяти окреме робоче місце.

      Тому постає питання як віднайти оптимальне рішення? Звертатись до одноденних фахівців, або знайомих? Крім того разове обслуговування не забов»язує до подальшої співпраці.

      Як один з варіантів вирішення даної проблеми – це договір на обслуговування комп»ютерної техніки, мережі та програмного забезпечення.

      Наприклад в вашому офісі є 4 комп`ютери об»єднані в мережу. Вартість утримання штатного адміністратора - від 1500 грн./місяць. В нас обслуговування 1-го комп`ютера становить 100 грн. Отже, економія рівна 1500 – 4*100 = 1100 грн./місяць

      В договір включені такі послуги:

   *Своєчасний виїзд до абонента.
   *Індивідуальну схему оплати.
   *Можливість зосередитись на виконанні своїх прямих обов`язках, не відволікаючись на усунення нефахових проблем.
   *Віддалений доступ.

      В абонентське обслуговування комп'ютерів входять наступні послуги:

   *Терміновий виїзд і налагодження комп'ютерної техніки.
   *Відновлення програмного забезпечення на робочих станціях у випадку збоїв.
   *Заміна деталей, що вийшли з ладу.
   *Забезпечення антивірусного захисту з урахуванням особливостей експлуатації комп»ютера.

      Проведення регулярних профілактичних робіт:

   *Перевірка операційних систем на наявність системних помилок та їх усунення.
   *Профілактика роботи комп'ютерної мережі й підтримка її працездатності.
   *Перевірка цілісності та збереження даних.
   *Резервне копіювання даних.
   *Організація спільного доступу в мережу інтернет по локальній комп'ютерній мережі.
   *Установка й підтримка захисту від атак через мережу Інтернет.

      Для визначення точної вартості, нашому спеціалісту слід виїхати на об»єкт. Після огляду ми запропонуємо оптимальну схему обслуговування. Також, при бажанні, можна оптимізувати вашу інфраструктуру, наприклад впровадження інтернет телефонії, обмеження доступу до розважальних ресурсів, підвищення надійності і безпеки. Також є можливість переведення вашого офісу на вільно розповсюджуване програмне забезпечення та ін.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору