Меню
Пошук
Оголошення
Будь-ласка, використовуйте для перегляду сайту сучасні бравзери:
Chrome chrome
Mozillamozilla
Operaopera
Новини
Корейский производитель смартфонов Samsung Electronics приветствовал решение американского суда, отказавшегося выполнить запрос компании Apple о блокировке продаж на территории США устройств Galaxy. В компании Samsung говорят, что данное решение стало одной из основных побед производителя в рамках судебной кампании между Apple и Samsung по всему миру.
По данным исследовательской компании StatCounter, в ноябре 2011 года браузер Google Chrome впервые обогнал Mozilla Firefox, заняв второе место по популярности на глобальном рынке после Microsoft Internet Explorer.
Компания Samsung показала видео-ролик, в котором представлена концепция планшетов будущего так, как это видят разработчики южнокорейской корпорации. По их мнению, будущее мобильных устройств останется за сверхгибкими и ультратонкими (толщина планшета сравнима с толщиной виниловой пластинки) планшетами, полностью состоящими из AMOLED-дисплея, способного отображать не только 2D но также и стереоскопические изображения.

Комп'ютерна допомога

Комп'ютерна допомога установка настройка WINDOWS інтернету мережі сервера абонентське обслуговування комп'ютерів Івано-Франківськ антивірус ремонт збірка пк

      Уявити сучасне життя без комп'ютерів неможливо. Комп'ютери сьогодні скрізь - і вдома, і на роботі, і в школі. Але найчастіше, ми є лише користувачами ПК. У разі ж поломки комп'ютера про самостійний ремонт комп'ютера і мови  бути не може. Саме в цьому випадку комп'ютерна допомога буде до речною як ніколи .

     З причини нестачі знань в комп'ютерній області , послуги комп'ютерної допомоги користуються великою популярністю. І це цілком зрозуміло. Оскільки навіть невелика організація має значний арсенал комп'ютерної техніки, яка, так чи інакше, виходить з ладу. Кваліфіковану комп’ютерну допомогу можна замовити, звернувшись до нас, де ви отримаєте всі необхідні Вам послуги.

     Більшість проблем, пов'язаних з комп'ютером, можна усунути на дому або в офісі, без необхідності транспортування техніки до сервісного центру. Зокрема встановлення операційної системи  або встановлення антивірусної програми, коли комп'ютерна допомога полягає в встановленны програм за допомогою CD/DVD-диска, наявного у досвідченого програміста. Але не завжди усунути проблеми з комп'ютером можливо таким простим способом. Існує ряд проблем, які потребують багатогодиної ліквідації, в результаті чого комп'ютерна допомога може затягнутися не на одну годину або навіть не на один день. Ми виконаєм весь перелік послуг в найкоротші терміни. Замовити послугу майстра ви можете через наш сайт,або можна замовити термінову комп'ютерну допомогу по телефону.

Комп'ютерна допомога установка настройка WINDOWS інтернету мережі сервера абонентське обслуговування комп'ютерів Івано-Франківськ антивірус ремонт збірка пк

     Конкуренція в даному сегменті ринку досить велика, тому комп'ютерна допомога, незалежно від складності поломки, повинна бути надана в мінімальні терміни. І оперативна комп'ютерна допомога може бути досягнута тільки в тому випадку, якщо комп'ютерну техніку обслуговує професіонал з великим досвідом у подібній сфері. Якщо це неактуально для приватних осіб, то для різних компаній і організацій без швидкої комп'ютерної допомоги не обійтися. Відновити операційну систему, встановити нову антивірусну програму, локалізувати проблеми з настройками мережі і т.д. – Все це вимагає оперативності. Так, і дуже важливо, щоб робочі комп'ютери обслуговувала одна організація на основі договору. Для наших клієнтів є послуга "комп'ютерна допомога по телефону", яка допоможе вирішити проблеми за мінімальний час без виїзду майстра. Або перейшовши на наш сайт, ви можете зробити заявку в онлайн консультанта. Швидка служба комп'ютерної допомоги вирішить всі комп'ютерні проблеми в найкоротші терміни. Звернувшись до нас, вам без зволікань нададуть кваліфіковану допомогу наші фахівці. Комп'ютерна допомога- ціни які вас приємно здивують.

Комп'ютерна допомога установка настройка WINDOWS інтернету мережі сервера абонентське обслуговування комп'ютерів Івано-Франківськ антивірус ремонт збірка пк

     Ми усуваємо не тільки різні поломки техніки, але здійснює комп'ютерну допомогу онлайн. Оперативна робота, якісні послуги - це те, що виділяє нашу компанію на фоні інших сервісів. Ми обслуговуємо не тільки приватних осіб, а й організації, що потребують допомоги професійних програмістів, які розбираються в комп'ютерній техніці.  А можлива комп'ютерна допомога онлайн дозволяє самостійно усувати нескладні поломки, відновлюючи роботу техніки.

Контакти
(097)960-14-07
(095)919-76-72
436-831-930
mycomputer.if
@gmail.com

mycomputer.if
                Адреса:
м.Iвано-Фанкiвськ,
вул.Дністровська, 26а,
ТЦ"Мальва Пасаж", 0 поверх, офіс 31
Замовити послугу
Ім'я *
Телефон *
Скринька *
Тема листа
Замовлення *

Статистика
free counters
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
^ вгору